Guzek o mieszanej echogeniczności

Dzien dobry mam pytanie bo mama robiła usg gruczołu tarczowego i wyszło jej tak:Gruczoł tarczycowy niepowiększony elastyczny ale cieśń 3 mm płat prawy 23*20*52 płat lewy 19*15*44 w gornej częcci płata guzek o mieszanej echogeniczności posiada liczne i drobne zwapnienia i obszary płynowe.środkowa i dolną cześc prawego płata wypełnia guzek o mieszanej echogenicznosci guzek posiada zwapnienia i zwyrodnienia koloidowe . w gornej czesci płata guzek o srednicy 6 mmoraz normoechogeniczny o 6 mm z otoc

A jakie jest pytanie??? W opisie nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu - bo o to chyba chodzi w tym pytaniu! KONIECZNA JEST JEDNAK KONTROLA U LEKARZA KIERUJĄCEGO NA BADANIE!!!!! zż