Miąższ tarczycy o prawidłowej echogeniczności i zachowanej echo strukturze

witam prosze o interpretacje wyników usg tarczycy.prawy płat o wymiarach 14x15x52,lewy płat o wym.11x11x58,cieśń gr 6mm Tarczyca nie powiększona.Miąższ tarczycy o prawidłowej echogeniczności i zachowanej echo strukturze.W dolnej części cieśni konglomerat guzków w owym ok.24x9x28 mm,przechodzący na lewy płat,ze zmianami wstecznymi.W dolnym biegunie płata prawego guzek normoechogeniczny wym ok.9x6mm.Szyjne węzły chłonne niepowiększone.

Zmiany guzkowe są niewielkie, raczej typu zwyrodnieniowego w badaniu USG. Tarczycy w całości o prawidłowej wielkości. Do ewentualnej dalszej diagnostyki (biopsja cienkoigłowa) zmian guzkowych. O dalszym postępowaniu musi zadecydować endokrynolog prowadzący.