Co oznacza odczucie pod prawym łukiem żebrowym?

Witam od jakiegoś tygodnia mam dziwne odczucie pod prawym łukiem żebrowym.Jakbym miała tam obcego.wrażenie jakby przesuwania się czegoś,jakby coś chciało się wydostać...czasami bolesne wrażenie "wsywania i wysuwania" w zależności od położenia ciała...np przy pochylaniu się.tuż pod skórą widać czasami jakby pulsowało mi jelito?nasiliło się to przy kasłaniu i ćwiczeniach.czy to może być przepuklina? tym, bardziej ze przy zakończeniu prawego łuku żebrowego pojawiło się miękkie uwypuklenie.

Jeśli wykluczymy problemy jelitowe to może mieć Pani uszkodzenie mięśnia w wyniku skurczu. Może to być również toniczny skurcz mięśnia np. mięśnia prostego brzucha. Powinna pomóc terapia u fizjoterapeuty. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki