Co oznacza opis badania holtera?

Po badaniu holtera 24h zaniepokoil mnie opis. Mam 26lat, kobieta, nerwowy tryb zycia. Proszę o opinie kardiologa. Srednia czestosc 80/min. 535 na 645 skurczy komorowych bylo przedwczesnych, 7 wtraconych, 88 pojed. ektopowe, 6 bigeminia, 9 trigeminia. CZAS bradykardii w nocy 2 min min. częstosc 45bpm. Czas tachykardii 1h 5min. Max. czestosc 150bpm. Nadkomorowe skurcze 94 - opóźnione 68, przedwczesne 26. Najdłuższy odstep RR 1,5 s. Odstep NN 1,5s. Średni skorygowany czas QT pow. 450ms wyniosl 37%.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna wizyta u lekarza kardiologa i ocena powyższego badania