Bradykardia i tachykardia oraz wynik badania kardiologicznego Holter

Holter. Łączny czas bradykardii 16hr 12min, najwolnieszy rytm trwał 31 min.-HR 39/13:35:36/. Tachykardii 2 min., najszybszy rytm HR 119.Pobudzeń nadkomorowych 574, 4 w 1 wstawce, 2 w parach, 120-opóźnione, 436-przedwczesne, 12-trigeminia, najdłuższa /17:38:08/-4 pobudzeń, HR 132", najdłuższy odstęp R-R 1,7 s, najdłuższy odstęp N-N 1,7 s. Pobudzeń komorowych 1 z czego 1-pojedynczy. Średnia HR 58. Do tej pory brałam 1/2 Bibloc 1,25. Mój kardiolog obecnie jest na urlopie do 25.01. ale chyba jest ok

Aleksander Ropielewski

NIe wiem jakie sa objawy i czy dobrze toleruje Pani tak woną akcję serca, dlatego trudno jest mi udzielic jednoznacnzej odpowiedzi odnośnie dalszego postępowania.