CO oznacza opis badania RTG płuc?

Witam,robiłem rtg płuc i na opisie jest napisane :Dyskretne nawarstwienia opłucnowe w szczycie lewego płuca. Poza tym pola płucne bez zmian ogniskowych.Kąty przeponowo-żebrowe wolne. Sylwetka sercowo naczyniowa w normie. Co oznacza ten opis? Czy to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie objawy? Jaka przyczyna badania? Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie