Co oznacza opis echa serca 23-latki?

Witam mam 23 lata. Mialam robione badania na serce. Echo serca, ekg, Holtera, test wysiłkowy. Do lekarza zgłosiłam się z powodu wysokiego pulsu. Testy wysiłkowe wyszly e porządku jednak lekarz zalecił mi więcej sportu (pływanie, bieganie) tu sa wyniki mojego Holtera : średnia częstotliwość rytmu serca wynosiła 91. Minimalna 52 o godzinie 4:57. Maksymalna częstotliwości 179 o godzinie 15;16. Pauz dłuższych niż 2.50s wynosiło 0. Pobudzeń komorowych zarejestrowano 3, w tym 3 pojedynczych VE 0 par i 0 V-TECH. Bigeminni komorowych 0 zas trigeminii 0. Pobudzeń nadkomorowych wykryto 909 w tym 901 pojedynczych SVE, 4 par i 0 SV - tech. Bigeminni nadkomorowych wykryto 25 trigeminii nadkomorowych 1. Epizody st (min) 405 max zmiana st wynosiła - 3,9 wystąpiła o 10.45. Najdłuższy RR 1.5 o 8:28 HRV SDNN 163. SDANN index 156. Pacjent ani razu nie użył przycisku zdarzeń. Wnioski : rytm zatokowy miarowy ze śr cz. Komór 91. Bez istotnych zaburzeń rytmu i przewodzenia. Może mi ktoś wytłumaczyć czy te wyniki są bardzo złe? Bardzo się boję :(

Witam.Nie nie są złe.Holter świadczy o sympatykotonii,czyli nadmiernym napięciu układu adrenergicznego i tyle.Czym to jest spowodowane to nie wiem,ale pewnie tak jak ocenił to lekarz brakiem wytrenowania i niepokojem.