Co oznacza opis TK twarzoczaszki 60-latki?

Witam. Proszę o szybką interpretację wyników badań tk twarzoczaszki teściowej. Co mamy robić z takimi informacjami? Do kogo się zgłosić? Co one oznaczają? Lekarze nic nie zlecili, a my odchodzimy od zmysłów... badania robione w czasie pobytu w szpitalu po wypadku komunikacyjnym. Treść: "(...) wyrostek sutkowaty, przewód słuchowy zewnętrzny oraz częściowo jama bebenkowa wypełnione nieprawidłową masą tkankową. Obraz moze odpowiadać przewlekłym zmianom zapalnym, pooperacyjnym. W różnicowaniu także NEO. Do korelacji klinicznej i ewentualnej dalszej diagnostyki. (...) Po stronie prawej patologicznie zmieniona ślinianka podżuchwowa / konglomerat węzłowy gr. 1b o łącznych wymiarach 15x18x21 mm. Do korelacji klinicznej i dalszej diagnostyki. Asymetria głośni- do dalszej diagnostyki. (...)" Pacjentka 60 l. Po usunięciu przyusznicy lewej i ślinianki podżuchwowej L w wyniki nowotworu.

"reść: "(...) wyrostek sutkowaty, przewód słuchowy zewnętrzny oraz częściowo jama bebenkowa wypełnione nieprawidłową masą tkankową. Obraz moze odpowiadać przewlekłym zmianom zapalnym, pooperacyjnym. W różnicowaniu także NEO. Do korelacji klinicznej i ewentualnej dalszej diagnostyki. (...) Po stronie prawej patologicznie zmieniona ślinianka podżuchwowa / konglomerat węzłowy gr. 1b o łącznych wymiarach 15x18x21 mm. Do korelacji klinicznej i dalszej diagnostyki. Asymetria głośni- do dalszej diagnostyki. (...)" Pacjentka 60 l. Po usunięciu przyusznicy lewej i ślinianki podżuchwowej L w wyniki nowotworu. " Może zmiany powróciły??? spokój i dalsze leczenie! bad kontrolne morf OB CRP biochemia etc... Problem na pewno przewlekły i złożony!! .Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ;

W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!!

Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!