Co oznacza opuchlizna kostek nóg u młodej matki?

witam serdecznie mam33 lata waże 75 kilo i 2 mce temu urudziłam dziecko sn .Moim problemem sa opuchnięte kostki nóg od miesiaca opochlizna nie schodzi nawet po nocy i po maściach jak owinełam kapusta to było jeszcze gorzej . Robiłam badania ob 42/96 cholesterol 242 h-crp 0.56 kwos moczowy 6.9 tarczyca ok co to moze być stopy mnie bola jak leze sa ciężkie a czasem az piekĄ .

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza diagnostyka, i pilna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.