Co oznacza pieczenie i świąd po leku Duac?

Witam. Mam pytanie. Dermatolog przepisała mi żel Duac na wieczor. Po 1 stosowaniu było Oki. Po drugim stosowaniu jak się obudziłam rano doznałam szoku. Mam całą brodę czerwona po tym żelu. Bardzo swędzi i piecze. Nie wiem co mam zrobić. Picie wapna nie pomaga. Proszę o pomoc. Po jakim czasie uczulenie/podrażnienie zniknie? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć