Co oznacza pieczenie okolicy żeber po upadku?
Witam, tydzień temu spadłam ze schodów i złamałam XI żebro. W szpitalu przepisano mi lek przeciwbólowy i wypisano do domu (zrobiono usg nerki i prześwietlenie). Ja jednak nie czuje zbytniego bólu żeber, a "tkanki między skórą a stawem biodrowym". Nie jest to typowy ból tylko napadowe pieczenie i to tak silne, że prawie krzyczę, po pewnym czasie mija. Czy w takiej sytuacji może ten ból być spowodowany złamanym żebrem czy powinnam się martwić, że jest to coś innego?  lat 54

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Bez osobistego zbadania się nie obejdzie. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!