Co oznacza pieczenie piersi u osoby z negatywnym testem ciążowym?

Witam, od jakiś 3 tygodni bolą mnie bardzo piersi na początku wręcz był to piekący ból. Jakby ktoś coś ostrego i gorącego w nie wbijał. A od tygodnia dodatkowo męczy mnie jakby prawy jajnik i nudnosci. Czasami jest to ból nie dowytrzymania że muszę się zwinąć w kłębek. Dodam że mam niedoczynności tarczycy i od jakiegoś czasu staram się o dziecko. Test robiłam dwa dni temu i wyszedł negatywny. Od ostatniej miesiączki mija dzisiaj 37 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się dolekarza ginekologa.