Co oznacza plamienie we wczesnej ciąży?

Witam. Staram sie z mężem o drugie dziecko (pierwsze 4.5 roku). Lecze sie na niedoczynnosci tarczycy. W tym miesiącu w dniu spodziewanej miesiączki dostalam plamienia delikatne brazowate trwajace 2 dni. Kolejny dzień był "suchy a w kolejnym dni zakrwawilam (tyle co pol dloni na raz ciemną czerwona krwią i spokoj). Wczoraj zrobilam 2 testy naraz roznych firm. Jeden wyszedl pozytywny drugi nie. Pojechalam zrobic test beta hcg z krwi i okazalo sie ze moj wynik to 30 um. Dzis na bieliznie popoludniu mialam zywoczerwona krew w większej ilości. 30 um to 3 tydzien. Na usg nic nie wyjdzie. Czy takie plamienio krwawienia są częste? Mam się martwić? Okres mam regularny co 28 dni a tu wychodzi 3 tydzien ciazy wiec tak jakbym miala owulacje przed miesiączka. Z 1 dzieckiem okresu po prostu nie dostalam. Z góry dziękuję za odpowiedź

trudno przewidywać rozwój sytuacji, najlepiej skontaktować się z ginekologiem, który ewentualnie zaleci luteinę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.