Co oznacza pojawiająca się krew w ustach?

Krew w ustach Co jakis czas pojawia mi sie krew w ustach. Miałam przeswietlenie płuc i wyszło że są czyste. Byłam przeziebiona i miałam katar oraz czułam zatkany nos , byłam u lekarza i powiedział że mam krzywą przegrode i przepisał Avamys i powiedział że ta krew może być z zatok. Avamys pomógł na zatkany nos ale nadal mam tą krew. Wizyte mam u laryngologa za tydzien. Prosze mi powiedzieć czy może byc to coś groznego, jestem straszną panikara.

Skrzywiona przegroda nosa, która upośledza oddychanie w dzień i w nocy kwalifikuje się do leczenia operacyjnego. Nie wiem nie widzę Twojej przegrody. Avamys to lek sterydowy,hormonalny na alergiczny nieżyt nosa, który może nasilać krwawienia z nosa. Na skrzywioną przegrodę potrzebny jest nóż i kleszcze do kości a nie Avamys. Zmień laryngologa. Lub przyjedź.