Co oznacza pojawienie się gęstej wydzieliny z pochwy u osoby po irygacji?

Witam.... Mam pewien problem mianowicie.... Trzy dni temu z pochwy wydzielił się krem z serkiem było tego okropnie dużo, zrobiłam irygacje,przez ten czas brak swędzenia pieczenia jakiego kolwiek dyskomfortu oprócz jednego przy ujściu cewki moczowej po obu stronach warg mam takie wąskie paski tak jak by goła skóra po dotknięciu piecze, wcześniej czasem coś poczułam bardzo delikatnie no i właśnie tak bardzo zastanawiam się co to mogło być? Dlaczego od tak nic się dalej nie działo? Kilkukrotnie miałam grzybice pochwy ii było to okropne też był twarożek i ból .... W niedzielę wigilia a ja nie wiem czy uda mi się dostać do lekarza ponieważ dziś czwartek,,

Lek. Tomasz Budlewski

Tak wskazana jest wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie leczenie