Zapytaj lekarza

1 , 0 3 7 , 1 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza poniższy opis badania? Czy jest to coś poważnego i jak się leczy?

Zapis wykonany w czuwaniu zróżnicowany przestrzennie. Czynność podstawową stanowią fale o częstotliwości 8,3-8,8Hz i amplitudzie 50-80u. W okolicach czołowych i skroniowo-potylicznych rejestruje się serie fal o częstotliwości 3,9-4,4Hz i amplitudzie 150-250u. RZ-obecna FS-bez wpływu HV-nasila w/w zmiany ORZECZENIE:zapis o zaburzonej czynności w okolicach czołowych i skroniowo-potylicznych w postaci serii fal wolnych theta. BADANIA dziecka w wieku 5 lat 5 miesięcy
ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Takiego badania nie można ocenić bez większych informacji o dziecku - czy urodzone o terminie, czy okres okołoporodowy przebiegał bez powikłań. Nie wolno oceniać samego badania, bez obserwacji dziecka. Bardzo proszę udać się do lekarza, który o badanie zlecił - uniknie wtedy Pani pomyłek w diagnostyce oraz niepotrzebnych nerwów.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy