Co oznacza poranna sztywność i ból stawów?
Witam, Od pół roku występują u mnie objawy -poranna sztywność, wędrujący ból stawów (głównie ramię) -świąd skóry, wysypka krążkowa złuszczająca, -omdlenia, mrowienie z tyłu głowy - epizody -ból pleców z prawej strony, nudności w nocy Wyniki morfologia z rozmazem w normie oprócz: leukocytów - 14 tys. leukocyty w moczu >10 ana ujemne, ds dna ujemne, antysm ujemne, przeciwciała antyfosfolipidowe ujemne, antykoagulant toczniowy ujemny, rf 8,6, tomografia głowy nie wykazała zmian. Prośba o sugestie w jakim kierunku poszukiwać przyczyny? Pozdrawiam

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
60 poziom zaufania
Jeżeli wysypka ma charakter typowo łuszczycowy (powinien ją ocenić lekarz) to najprawdopodobniej mamy tutaj do czynienia z łuszczycowym zapaleniem stawów. W takim wypadku leczenie powinien prowadzić reumatolog. Pozdrawiam i życzę zdrowia.