Co oznacza poziom CRP po porodzie?

Witam, moja żona urodziła 22.08 przez CC przy wypisie ze szpitala tj.28.08 Crp wynosiło 70 dostała antybiotyk dziś 30.08 zrobiliśmy ponownie wyniki krwi Crp wynosi 135. ciśnienie w normie temp książkowa brak dolegliwości brzuch miękki lekkie zmęczenie po porodzie plus baby blues. proszę o rady dlaczego Crp wzrasta mimo braku objawów wiem czym jest Crp jednak żona oprócz ładnie gojącej się rany i lekkiego rwania w jej okolicach nie ma innych objawów. do ginekologa idzie za 2 dni

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka . Wyniki świadczą o procesie zapalnym toczącym się w organizmie