Co oznacza przyrost wagi pomimo małego apetytu?

Witam . Chciałbym się zapytać do jakiego lekarza mogę się udać z takim problemem . Jem bardzo mało ( nie regularnie ) ale najgorsze jest to że w ogóle nie tracę na wadzę wręcz odwrotnie . Dodam że nie używam cukru, nie jem słodyczy ani tłustych potraw . Dodatkowo mam ten problem że rano nie za bardzo chce mi się jeść , ale gdy już to nastąpi to zjem jedną kanapkę a czuję się jakbym zjadł ze 20 sztuk . Brzuch mam twardy i wydęty jakbym zjadł pół świnki .. Proszę o poradę

Dzień dobry,

Najlepiej jeśli znajdzie Pan w swoim mieście dobrego specjalistę chorób wewnętrznych, który dokładnie Pana zbada. Po zebraniu wywiadu i zbadaniu Pana zaleci z pewnością badania diagnostyczne niezbędne do postawienia ostatecznego rozpoznania i zaleci Panu odpowiednie postępowanie/leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
specjalista chorób wewnętrznych