O czym świadczy utrzymujący się stan podgorączkowy?

Witam co oznacza gorączka 37 - 37i5 utrzymująca się dłużej niż tydzień??? bez żadnego bólu czy też objawów przeziębienia.

Dzień dobry,

Przyczyn może być naprawdę wiele. Proszę wykonać oznaczenie morfologii z rozmazem oraz CRP i z wynikami zgłosić się do dobrego internisty, który po zebraniu wywiadu lekarskiego, zbadaniu Pana i ocenia wyników będzie w stanie postawić diagnozę.

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
specjalista chorób wewnętrznych