Co oznacza regresja nacieków przy trzustce?
trzustka miernie powiekszona zwlaszcza w zakresie glowy i wyrostka hczykowatego.naczynia plynowe lokalnej tkanki tluszczowej o malym stopniu a rozlegle wokolo glowy migrowanie plynu pod watrobe do miednicy malej obecnosc 2 dodatkowych sledzion 9mm uwidoczniono obeccnosc mian otz ct si 4 co to jest regresja naciekow przy trzustce

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Regresja nacieków wskazuje na zmniejszenie zmian. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.