Co oznacza ropna wydzielina po naciśnięciu brodawki?

Witam 3 dni temu w piersi w brodawce pojawił się bolesny guzek. Przy naciśnięciu wypływała ropna wydzielina. Brodawka jest lekko zaczerwieniona od dwóch dni smaruję maścią tribiotic i teraz jest to trochę mniejsze i o wiele mniej boli Wizytę mam w środę Denerwuję się czy to może być coś poważnego nie karmię piersią i nie jestem w połogu. Czy to może być rak i Czy to możliwe żeby to był ropień czuję się bardzo dobrze Nie mam powiększonych węzłów chłonnych Bardzo proszę o pomoc do środy zwariuje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Moga to być objawy zapalenia piersi. Konieczna kontrola u ginekologa, być może USG piersi.
Pozdrawiam