Co oznacza ropna zmiana w obrębie wzgórka łonowego?

Witam,jakieś 1,5 tyg temu zauważyłam na wzgórku łonowym kulke wielkości ziarnka grochu,na początku bardzo bolało a po naciśnięciu leciała ropa z krwią(podobna do wydzielina z pryszcza),teraz nic nie wycieka, ale gula pozostała,jest w praktycznie w kolorze jak pozostała cześć skóry w tej okolicy. Co to może być. Proszę o odpowiedź, bardzo sie martwię. Mam 28 lat. Okres mam regularny (unormowany dzieki tabl. ELIN). Nie współżyję.

Lek. Tomasz Budlewski

Może być to pozostałość po czyraku / zmianie ropnej . Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena