Co oznacza rumień w obrębie dłoni?

5 miesięcy temu byłem w szpitalu na badaniach ze względu na dolegliwości z okolic wątroby.Wykonano mi badania krwi.moczu.kału.Wszystkie wyniki w normie.Próby wątrobowe takie jak alat,alp,aspat,ggtp,ldh,płytki krwi,bilirubina w normie.Żadnych wirusów.Tomografia komputerowa w wątrobie stwierdzono naczyniaka o wielkości 7mm.Pani prowadząca przy wypisie powiedziała że w wątrobie nic nie ma .Żyłem po tym sobie spokojnie.Aż tu szkok od tygodnia mam rumień dłoni a wiadomo co to oznacza.Mam juz się martwić ?

Lek. Michał Lenard

Rumień dłoni może być spowodowany wieloma czynnikami, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada, oceni rumień i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!