Co oznacza schodzenie skóry z opuszków palców?

od jakiegoś czasu zaczęła mi schodzić skóra z opuszków palców, zwykle gdy zmywam naczynia robią się bąbelki i skóra schodzi. W okresie letnim ta dolegliwość nie miała miejsca lecz kiedyś bardzo często ją miewałam. Dermatolog przepisał nieskuteczną maść. Dodam, że dłonie też znów zaczęły mi się pocić kiedyś to było bardzo męczące, robią mi się tez zwykle n dwóch ostatnich palcach takie malutkie bąbelki z wodą. Skóra na palcach ogólnie wygląda jakby była popękana ale nie jest poprostu tak wygląda. Proszę o pomoc.

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i dobierze odpowiednie leczenie.