Co oznacza senność i zmęczenie podczas stosowania spirali Mirena?

dzien dobry mam spirale mirene od 10 miesiecy a od 4 miesiecy brak miesiaczki i w dodatku czuje sie napompowana jak przed kazda miesiaczka,w dodatku czuje sie zmeczonna senna przybieram na wadze i niewiem czy w takim razie ja wyciagnac prosze o porade.Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do gineklllga i przeanalizować wszystkie za i przeciw