Powiększony brzuch u 33-latki a plamienie po miesiączce, ból w dole brzucha, zmęczenie i senność

Witam serdecznie mam 33 lata mam juz 2 dzieci od jakiegos czasu meczy mnie jeden problem w ciagu 4 miesiecy urosl mi brzuch jak bym byla w 4,5 mies.bylam u lekarza 6 mies.temu robilam cytologie jest ok. ,miesiaczke mam regularna co 27 dni ale od 4 mies ta miesiaczka jest inna pierwszy dzien nie mam prawie nic 2 jest wiecej pozostale 3 plamienie po miesiaczce boli mnie w dole brzucha jestem zmeczona i bardzo senna nie mam apetytu czesto boli mnie glowa prosze pomoc pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się ponownie do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę, że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych.