Co oznacza senność, powolne kojarzenie i zaburzenia wzroku?

Jestem osłabiona i kiedy odczuwam taki stan bola mnie oczy a nawet źle widzę. Osłabiona tzn. Senna wolna zaburzone kojarzenie i pamięć Drżą mi żeby zwłaszcza jak odchyleń głowę do tylu,czuje ból szyi i często boli mnie głowa,katar mam od zawsze.mam stwierdzona tezyczke hiperwentylacyjna,astygmatyzm. RM wykazał, treść o sygnale płynowym widocznym widocznym w części komórek prawego wyrostka sutkowatego?? Co mi jest? Biorę leki to od tezyczke czy ucha? Okulary teraz wyrabiają. Pole widzenia tez

celowe jest EEG, pelane badanie okulisty ( dno, visus, pole i ciśnienie śródgałkowe) oraz badanie NMR głowy

Witam!
Z Pani pisemnej informacji wnioskuję, że jest duży udział czynników emocjonalnych, być może to one stanowią główny problem? Należy się skontaktować z psychiatrą lub psychologiem, ocenić Pani stan emocjonalny i rozpocząć kwalifikowane leczenie zaburzeń nerwicowych.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.