Co oznacza silne zaczerwienienie penisa?

Witam. Mam problem z penisem. Caly rowek zazoledny jest silnie czerwony i lekko napuchniety, swędzi, piecze, napletek po ściągnięciu przy samym roku również. Co to może być?

Lek. Wojciech Zygmunt

Najprawdopodobniej jest to wynik zapalenia, które może być grzybicze lub bakteryjne. Należy skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, w celu przepisania odpowiednich leków. Pozdrawiam i życzę zdrowia.