Co oznacza silny ból po gumkowaniu hemoroidów?

Witam. Wczoraj byłam na gumkowaniu hemoroidow to jest mój drugi zabieg i ostatni. Wtedy lekarz założył mi 2 gumki na rdrugi dzień już było dobrze A wczoraj 1 gumka i ból jest nie do zniesienia leki nie pomagają nawet zastrzyk nie pomógł. Czy to normalne że tak boli ? Nie da się normalnie funkcjonować

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Witam,
Proszę zgłosić się do lekarza wykonującego zabieg w elu usunięcia gumki, ponieważ gumka prawdopodobnie została założona zbyt nisko, obejmując unerwioną bólowo anodermę. Inaczej ból będzie się utrzymywał przez kilka dni i może być przyczyną powstania zakrzepicy splotu okołoodbytniczego. Jan Bujok Chirurg, flebolog, proktolog
Kriocentrum, ul. Wyszyńskiego 103 05-420 Józefów Tel: +48 22 779 28 21; +48 22 423 01 87; +48 504 171 106
Una Medica ul. Żelazna 69a Warszawa tel: +48 668 88 00 42