Co oznacza słabo widoczna kość nosowa w 13 tygodniu ciąży?

Bylam na badaniach prenatalnych w 13 tygodniu ciazy. Lekarz stwietdzil prawidloee przeplywy, przeziernosc karkowa w normie, ale kosc nosowa okreslil jak slabo widoczna to znaczy moeil ze jest ale slabo widoczma. Okreslil ja jako hipogeniczna. Czy mam sie bardzo martwic?

Lek. Michał Lenard

Niekoniecznie, może być to spowodowane ułożeniem się dziecka, które utrudniało badanie. Sugeruję skierować się z wynikiem i opisem USG do ginekologa prowadzącego ciążę, który je oceni i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!