Słabo rozwinięta kość karkowa w USG prenatalnym w 10. tygodniu

W 10 tyg. i 6 dni mialam robione usg prenatalne i lekarz nastraszyl mnie ze kosc karkowa jest slabo rozwinieta jescze.czekam na wyniki krwi biochemiczne ,jestem przerazona ze moje dzioecko urodzi sie kalekie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co proszę cierpliwie poczekać na wyniki badań laboratoryjnych. Proszę także szczerze porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który ma obowiązek udzielić Pani pełnych informacji.