Jaka jest interpretacja wyników badań prenatalnych w 13. tygodniu?

Dzień dobry, proszę o pomoc w interpretacji wyników badań prenatalnych. Ciąża 13 tygodni 6 dni. Wiek 41, waga 60 Pappa (kryptor) 4,88 IU/l Wolne bHCG 39,54 USG przeziernosc karku 1,8, kość nosowa obecna, przepływy zwykle. Dziękuje bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza prowadzącego ciążę, i przede wszystkim analiza ryzyka poszczególnych wad rozwojowych. proszę udać się do lekarza prowadzącego ciążę.