Prawidłowość badań prenatalnych

Witam,Mam 30lat byłam w 13 ,1tc na badaniach prenatalnych chciałam się dowiedzieć, czy wynik jest prawidłowy: Fhr 155ud/min, dł.ciemieniowa siedzeniowa 70,3mm,przeziernisc karku 2,6mm,płyn owodniowy w normie, kość nosowa widoczna.wolne beta hcg 105,4IU, papa 5,460 IU/l. Ryzyko: trisomia21 -podstawowe 1:894 a ryzyko skorygowane 1:751.proszę o interpretacje wyników.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest zapoznanie się całością wyników. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego ciąże.