Prawidłowość badań prenatalnych
Witam,Mam 30lat byłam w 13 ,1tc na badaniach prenatalnych chciałam się dowiedzieć, czy wynik jest prawidłowy: Fhr 155ud/min, dł.ciemieniowa siedzeniowa 70,3mm,przeziernisc karku 2,6mm,płyn owodniowy w normie, kość nosowa widoczna.wolne beta hcg 105,4IU, papa 5,460 IU/l. Ryzyko: trisomia21 -podstawowe 1:894 a ryzyko skorygowane 1:751.proszę o interpretacje wyników.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest zapoznanie się całością wyników. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego ciąże.