Co oznacza swędzenie pachwiny?

Nie tak dawno czułam swędzenie pachwiny. Teraz już nie, natomiast zauważyłam z kolei pod pachą zaczerwienienie skóry i dwa twory przypominające krosty ale to nie guzki. Swędzenia pod pachą na razie nie czuję. Przy używaniu dezodorantu piecze. Martwię się, czy to nie nowotwór układu chłonnego. W większości źródeł piszą, że wówczas skóra jest niezmieniona. Czy taki objaw, jak opisałam, może wystąpić przy tym nowotworze czy raczej to nie to? A może to normalne albo jakaś inna dolegliwość?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć