Co oznacza świąd cewki moczowej?
Witam od 1.5 miesiąca czuję swędzenie na końcu cewki moczowej. Przez pierwsze 15 dni nie było ono uciążliwe (trwało ok. godzinę dziennie) po tym okresie odczuwam je praktycznie codziennie. Poszedłem do lekarza rodzinnego, który najpierw przepisał mi furaginę, następnie nospę, rivanol i maść pimafucort, na końiec cipronex. Po cipronexie czułem przez jeden dzień ulgę. Byłem u dermatologa, który nie stwierdził żadnych zmian. Następnie u urologa, który przepisał apo doxan i unidox. Biorę te leki 8 dni ale niestety nie czuję poprawy. Wynik badania moczu dobry. Z usg brzucha wynika, że wszystkie narządy wewnętrzne działają w porządku (gruczoł krokowy itp). Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję dokończyć leczenie zalecone przez urologa i zgłosić się do niego na wizytę kontrolną. W razie potrzeby urolog zaleci dalsze, zmodyfikowane leczenie. Pozdrawiam!