Co oznacza szara plama na skórze?

Witam mam trądzik już od paru lat od miesiąca miałam gule która nie dało się wycisnąć ani nic z niej nie leciało, zmniejszyła się a od 3dni zrobiła się tam czarno szara plama co to jest co się stało ? To czerniak ?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl