Jak leczyć te stany zapalne skóry?

Od marca gdy musieliśmy zacząć nosić maseczki mój stan cery pogorszył się. Powstało wiele podskórnych zaskórników w okolicach brody i żuchwy. Nieco to podleczylam ale od paru tygodni w okolicach ust, obok kącików pojawiają mi się stany zapalne. Wielkie czerwone gule które są wypukłe, nie da się ich wycisnąć, bola i nie chcą zniknąć. Jak zniknie jeden zaraz pojawi się drugi. Dodam ze mam 21 lat i nigdy nie miałam problemu z trądzikiem i pryszczami. Zawsze miałam gładka skore.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl