Pogorszenie stanu skóry po stosowaniu tabletek Jeanine

Witam Państwa, odkąd stosuję tabletki Jeanine pogorszył mi się stan skóry. Pierwsze opakowanie - była piękna. Drugie - mega wysyp (zaskórniki, gule podskórne). Trzecie opakowanie - leczenie tego co wyskoczyło (długie) i kilka nowych gulek. Boję się, że to norma i taki stan skóry pozostanie. A przecież Jeanine miała działać na poprawę skóry. Dlaczego krostki leczą się powoli i ciągle mam stany zapalne? Kiedy skóra się unormuje i nie będą wyskakiwać krosty i gule?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli przyjmowanie tabletek wywołało taki efekt proszę skonsultować się dermatologiem, czy nie istnieje konieczność zmiany leczenia. Pozdrawiam