Czy picie drożdży mogło spowodować pogorszenie stanu skóry?

Dobry wieczór, mam pytania odnośnie picia drożdży , jako kuracji pomocnej na trądzik. Od tygodnia pije 1/4 drożdży, które zalewam wrzątkiem i pije przed snem. Niestety po tym czasie cera bardzo mi się pogorszyła. Nastąpił "wysyp" krost na twarzy i dekolcie. Proszę o opinię , czy kurację kontynuować,aż do polepszenia stanu skóry ,czy w tej chwili przerwać i powrócić do picia drożdży kiedy cera się poprawi ?Bardzo dziękuję za poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim udac się do lekarza dermatologa i kierowac się jego zaleceniami