Trądzik w połowie drugiego opakowania tabletek Jeanine

Stosuję jeanine od 3 i pół miesiaca. W połowie 2 opakowania bardzo wysypało mi tradzik, szczególnie zaskórniki zamkniete które wyskoczyły w miejscu gdzie do tej pory miałam super skórę. Teraz czekam na poprawę? Czy jeanine mi pomoże? Dodam, że stosuję Jeanine po Atywii. Czy to mozliwe że skóra się uddporniła skoro teblatki maja ten sam skład? Aywię używałam wczesniej 2 lata.

Wszystko dzieje się prawidłowo, skóra po stosowaniu leków zaczyna się oczyszczać, może Pani dodatkowo chodzić do lekarza na peelingi medyczne.Lekarz dobierze peeling do rodzaju problemu na skórze, peelingi podleczą trądzik i zadzaiłają równiez na blizny potrądzikowe.