Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiana tabletek z Atywii na Jeanine

Proszę o fachową poradę. W pt zaczęłam 5 opakowanie Jeanine. Zmieniłam je po Atywii (ten sam skład). Od wzięcia J** mam spore problemy z cerą (żuchwa, szyja). Czy to oznacza że uwrażliwiłam się na skład tych tabletek? Atywia miała ten sam (brałam 3 lata, dobra skóra). Mam podniesiony ciągle kortyzol. Może to ma wpływ na skórę? Kosmetyczki odradzają zabiegi, więc peelingi i mikro nie wchodzą w grę. Muszę teraz wyleczyć skórę, ale czym? Dodać spironol? Miałam kiedyś podwyższona prolaktynę.
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Kurzajki zagrożenia wycinania

Kurzajki to nieestetyczne zmiany na skórze. Aby się ich pozbyć, można je wyciąć. Jednak może to wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Muszę przyznać,że nie jestem zwolennikiem leczenia skóry terapią hormonalną. Zmianę leków powinna Pani skonsultować z ginekologiem/endokrynologiem. A skóra powinna zostać zbadana przez dermatologa. Pozdrawiam

Lekarz medycyny estetycznej i anestezjolog. Absolwentka Collegium Medicum UMK w Toruniu.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy