Co oznacza ta dziwna miesiączka?

Witam.

Mam 20 lat od miesiąca mam bardzo lekkie krwawienia, dopiero podczas korzystania z ubikacji krew wypływa, po 3 dniach już pojawia się brązowa wydzielina, czy to jest normalne?

Witam serdecznie!

Nie jest to sytuacja normalna. Jak najszybciej należy wyjasnić przyczyne tak długiego krwawienia. Przyczyn takiego stanu jest dużo. Ale bez badania ginekologicznego nie można określić co Pani dolega. Należy jak najszybciej zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam