Co oznacza ta ilość płynu pomiędzy pasmem biodrowym-piszczelowym a kością udową?

W badaniu USG prawy staw kolanowy z nieznacznie zwiększoną ilość płynu pomiedzy pasmem biodrowym-piszczelowym a kością udową w obrębie kaletki maziowej gr.2,6mm. W kaletce gęsiej stopy niewielka ilość płynu o gr 3mm. Na jego tle przerośnięta maziówka z wzmożonym unaczynieniem w obrębie pojedynczych naczyń. Łakotka przyśrodkowa niejednorodna w zakresie rogu tylnego, bez ewidentnych szczelin pęknięcia w badaniu USG. Co to znaczyczy? Co muszę z tym zrobić

Lek. Tomasz Budlewski

opis moze wskazywac na stan zapalny w podanej okolicy a jakie sa objawy? konieczna wizyta u lekarza ortoepdy lub reumatologa.