Ślad płynu w kaletce podrzepkowej w wyniku MRI
czy "ślad płynu w kaletce podrzepkowej, nieco zwężona szpara stawowa w przedziale przyśrodkowym, w zakresie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej pasmo hypoechogeniczne - kanał odżywczy do różnicowania ze szczeliną pęknięcia do rozważenia weryfikacja w MRI" to coś czym powinnam się martwić? Mam 21 lat i od 10 lat czynnie uprawiam sport.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie licznych zmian w obrębie stawu kolanowego. Konieczne jest wykonanie badania MR.