Co oznacza ta plamka na kciuku?

Czarna plamka na kciuki u ręki . Jest to mała plamka wielkosci 1 mm , zdjełam paznokcie i zauważyłam tą malutką plamke , nie wiem czy mam sie martwić . Nie mialam zadnych wypadkow nie uderzyłam sie ani nie przygniotlam palca

Szanowna Pani, proszę się nie martwić na zapas tylko udać do najbliższego podologa, który oceni zmianę na Pani paznokciu i w zależności od potrzeby skieruje Panią na dalszą diagnostykę lub przekaże stosowne zalecenia pielęgnacyjne.

Życzę powodzenia!