Co oznacza taki ból biodra?

Witam! Od 3 miesięcy odczuwałam ból w prawym i lewym biodrze, z czasem ból stał się intensywniejszy. Zrobiłam badanie rtg i stwierdzono zwapnienie prawego biodra, lekarz prowadzący przepisał mi A*** i wapń przeciwko osteoporozie, ale niestety ból wcale nie mija, a staje się jeszcze bardziej dokuczliwy. Proszę o odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

Preparaty pomocne w leczeniu osteoporozy nie mają natychmiastowego działania. W przypadku bólu proszę zastosować leki działające doraźnie z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Proponowałabym równiez pogłębienie diagnostyki w kierunku osteoporozy.