Co oznacza taki poziom żelaza po półpaścu?

Witam bardzo proszę o interpretacje wyników : żelazo 31,83 umol , Plt 446, Pct 0,43 dodam ze byłam po kawie ale pani doktor powiedziała ze mogę zrobic badanie , dodam ze mam powiększone węzły odczynowo Miałam robione usg 25mm x6mm , największy węzeł , byłam u hematologa nic złego nie powiedział , ob 9mm , crp <1mg . Czy Mogę mieć cos z wątroba ? Miałam 3 tygodnie temu półpaśca ( niepełnego ) łagodnie przeszłam czy to moze Mieć związek ? Proszę o odp bardzo sie boje :(

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć