Co oznacza taki silny ucisk na wysokości grasicy?

Witam.Mam silny ucisk na mostek na wysokosci grasicy nasilajacy sie przy wstawaniu z pozycji lezacej, delikatne ucisniecie powoduje bol w calym srodpiersiu momentami podczas np smiechu okropny bol w klatce (ucisk) oraz szereg objawow wyczerpanie opadanie powiek dretwienie rak ostatnio w lokciu oslabienie sily miesniowej robilem rtg k.p nic nie wyszlo a bol jest okropny do tego drżenie ciala dretwienie palcow najgorsze jest skrajne oslabienie tarczyca mala8.9 ale podobno produkuje hormon krew w n

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wykonać jeszcze EKG (arytmia?) oraz badanie jonów sodu, potasu, wapnia (może to tężyczka) .
Pozdrawiam