Co oznacza taki wynik biopsji u 62-latka?

Proszę o pomoc co oznacza wynik biopsji:1)adenocaarcinana tubulave G2 infiltrans et exulcenaus 2)adenoma tubulocvillasum dysplasia mimoris gradus

Oznacza to raka gruczołowego narządu z którego został pobrany (autor pytania nie określił) --- jest to nowotwór złośliwy i trzeba wdrożyć pilne leczenie onkologiczne (założenie karty DILO - zielona karta) poprzedzone specjalistycznym konsylium onkologicznym.